28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Оподаткування ПДВ операцій з постачання путівок на санаторно-курортне лікування

Податковий кодекс України,

30.08.11

Звільнення від оподаткування ПДВ операцій з постачання путівок на санаторно-курортне лікування, оздоровлення та відпочинок на території України фізичних осіб віком до 18 років, інвалідів, дітей – інвалідів передбачено Податковим кодексом України від 02.12.10 р. № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ).

З метою застосування пільгового режиму оподаткування ПДВ операцій з постачання путівок на санаторно-курортне лікування, оздоровлення та відпочинок на території України фізичних осіб віком до 18 років, інвалідів, дітей – інвалідів між такими путівками та путівками для інших категорій одержувачів (постачання яких оподатковується ПДВ на загальних підставах) повинна бути відмінна ознака – це може бути відповідна позначка на бланку путівки, сам бланк путівки тощо. В такому випадку санаторно-курортні заклади чи інші установи при постачанні путівок з такими ознаками на користь фізичних осіб віком до 18 років, інвалідів, дітей – інвалідів, як безпосередньо фізичним особам (громадянам України чи іноземним громадянам), так і через юридичних осіб (резидентів чи нерезидентів), можуть застосовувати режим звільнення від ПДВ, передбачений ПКУ.

Якщо відбувається постачання путівок матері та дитині, то для застосування режиму звільнення від оподаткування ПДВ у частині лікування та відпочинку фізичних осіб віком до 18 років необхідно окремо у путівці зазначити вартість путівки для дорослого та окремо для дитини.

Платники податків, які здійснюють операції, звільнені від оподаткування, зобов’язані вести облік сум пільг та складати Звіт про суми податкових пільг, форму якого затверджено постановою КМУ від 27.12.10 р. № 1233.

Відділ масово – роз’яснювальної роботи та

звернень громадян ДПА в Чернівецькій області

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Юридичним особам / Податок на додану вартість / Консультації /

Оподаткування ПДВ операцій з постачання путівок на санаторно-курортне лікування

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code