28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Оприлюднена нова форма податкової накладної

Податковий кодекс України,
19.12.11

19.12-5 16 грудня, в "Офіційному віснику України" оприлюднений наказ Міністерства фінансів України від 01.11.2011 № 1379 "Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної".

Цей наказ розроблено на виконання вимог пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України з урахуванням змін і доповнень, передбачених Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України " від 07.07.2011 р. № 3609-УІ, згідно з якими обов’язковим реквізитом податкової накладної є код товару згідно з УКТ ЗЕД при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів то товарів, ввезених на митну територію України.

Зміни, які внесено до форми податкової накладної, наступні:

у полі "Порядковий номер" збільшено кількість клітинок, відведених для номера філії, які заповнюються у разі виписки податкових накладних філією або іншим структурним підрозділом продавця; назву графи 2 приведено у відповідність з вимогами пункту 201.4 статті 201 Податкового кодексу України, згідно з яким податкова накладна виписується у день виникнення податкових зобов’язань продавця; введено нову графу 4 "Код товару згідно з УКТ ЗЕД", яка заповнюється при здійсненні операцій з підакцизними товарами та товарами, ввезеними на митну територію України; графу "20%", у якій зазначаються обсяги постачання, що підлягають оподаткуванню за ставкою 20%, замінено графою "основна ставка", оскільки перехідними положеннями Кодексу передбачено зниження ставки податку на додану вартість з 1 січня 2014 року до 17%.

Порядком заповнення податкової накладної врегульовані окремі питання, які викликали найбільший інтерес у платників податку.

Зокрема, деталізовано окремі вимоги щодо виписки податкової накладної філіями чи іншими структурними підрозділами платників податку, чітко визначено, що мовою, якою складається податкова накладна, є державна мова, передбачено послідовність дати виписки податкової накладної та дати укладання договору, вирівнювання заголовної частини реквізитів податкової накладної проводиться по правій межі поля тощо.

Відповідно до пункту 4 наказ набуває чинності з дня його офіційного опублікування, починаючи з 16 грудня 2011 року складання податкових накладних повинно здійснюватись за новою формою.

Відділ масово – роз’ яснювальної роботи та

звернень громадян ДПА в Чернівецькій області

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Податок на додану вартість / Консультації /

Оприлюднена нова форма податкової накладної

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code