28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Ознака доходу «133» у податковому розрахунку (ф. №1ДФ) не відображається

Податковий кодекс України,

30.06.11

Форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (ф. № 1ДФ) та Порядок її заповнення і подання податковими агентами до органу державної податкової служби затверджені наказом ДПА України від 24.12.2010 р. №1020, який набрав чинності з 1 квітня 2011 року.

Листом ДПАУ від 12.05.2011 р. №8882/6/17-0215 «Щодо заповнення податковими агентами податкового розрахунку та застосування штрафних санкцій» надано роз’яснення з окремих питань заповнення Податкового розрахунку.

У Довіднику ознак доходів, наведеному до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, і сум утриманого з них податку, затвердженому Наказом ДПАУ №1020, передбачено код «133» для відображення сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування платника податків, що вносяться за рахунок його роботодавця в розмірах, визначених законом. Однак на сьогодні цей код не використовується: допоки не набере чинності закон про перерахування частини страхових внесків до Накопичувального фонду. З ознакою «133» не потрібно відображати і ЄСВ у частині утримань із заробітної плати та виплат за цивільно – правовими договорами.

За ознакою доходу «118» у податковому розрахунку за ф.№1ДФ відображаються суми надміру витрачених коштів, отриманих платником податку на відрядження або під звіт, які не були повернуто платником податку у встановлений строк, і які є доходом, що оподатковується.

Застосування штрафних санкцій за порушення платником податків порядку подання інформації про фізичних осіб – платників податків встановлено статтею 119 Кодексу, зокрема, за неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку».

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Консультаційний центр /

Ознака доходу «133» у податковому розрахунку (ф. №1ДФ) не відображається

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code