28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Перерахунок ПДФО у 2011 році

Податковий кодекс України,

28.12.11

Державна податкова інспекція у м. Чернівці доводить до відома роботодавців, що у зв’язку з набранням чинності Податковим кодексом України з 1 січня змінився порядок проведення річного перерахунку податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Перерахунок полягає, зокрема, в уточненні (переперевірці) сум нарахованих платнику ПДФО протягом певного календарного періоду доходів у вигляді заробітної плати окремо за кожен місяць такого періоду та наданих податкових соціальних пільг.

Відповідно до пп. 169.4.2 Кодексу роботодавець (податковий агент) платника податку зобов'язаний здійснити, у тому числі за місцем застосування податкової соціальної пільги, з урахуванням положень абзацу третього пункту 167.1 статті 167 цього Кодексу, перерахунок суми доходів, нарахованих такому платнику податку у вигляді заробітної плати, а також суми наданої податкової соціальної пільги:

а) за наслідками кожного звітного податкового року при нарахуванні заробітної плати за останній місяць звітного року;

б) під час проведення розрахунку за останній місяць застосування податкової соціальної пільги у разі зміни місця її застосування за самостійним рішенням платника податків або у випадках, визначених пп. 169.2.3 ПКУ, а саме, якщо платник податків втрачає право на застосування податкової соціальної пільги, оскільки починає отримувати стипендію, грошове або майнове (речове) забезпечення учнів, студентів, аспірантів, ординаторів, ад’юнктів, які виплачуються з бюджету;

в) під час проведення остаточного розрахунку з платником податків, який припиняє трудові відносини з таким роботодавцем.

Добровільний перерахунок ПДФО здійснюється роботодавцем або податковим агентом за будь-який період і в будь-яких випадках для визначення правильності оподаткування.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Юридичним особам / Податок на доходи фізичних осіб / Консультації /

Перерахунок ПДФО у 2011 році

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code