28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Платники зобов’язані дотримуватися вимог Податкового кодексу при сплаті вартості патентів

Податковий кодекс України,

01.08.11

У відповідності до норм Податкового кодексу України, збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності спл ачують платники які отримали торговий патент, тобто, які: провадять торговельну діяльність або надають платні послуги (крім пересувної торговельної мережі) - збір сплачується за місцезнаходженням пункту продажу товарів або пункту з надання платних послуг; здійснюють торгівлю валютними цінностями - за місцезнаходженням пункту обміну іноземної валюти; здійснюють діяльність у сфері розваг - за місцезнаходженням пункту надання послуг у сфері розваг; здійснюють торгівлю через пересувну торговельну мережу - за місцем реєстрації таких платників; здійснюють торгівлю на ярмарках, виставках-продажах та інших короткотермінових заходах, пов'язаних з демонстрацією та продажем товарів, - за місцем провадження такої діяльності.

Строки сплати збору визначено підпунктом 267.5.2 статті 267Кодексу залежать від виду діяльності. Зокрема, за провадження торговельної діяльності з придбанням короткотермінового торгового патенту - не пізніш як за один календарний день до початку провадження такої діяльності; за провадження торговельної діяльності (крім торговельної діяльності з придбанням короткотермінового торгового патенту), діяльності з надання платних послуг, здійснення торгівлі валютними цінностями - щомісяця не пізніше 15 числа, який передує звітному місяцю;) за здійснення діяльності у сфері розваг - щоквартально не пізніше 15 числа місяця, який передує звітному кварталу.

Під час придбання торгового патенту суб'єкт господарювання вносить суму збору за один місяць (квартал). На суму збору, сплачену під час придбання торгового патенту, зменшується сума збору, яка підлягає внесенню в останній місяць (квартал) його дії.

Необхідно врахувати, що підпунктом 267.7.4 статті 267 Кодексу передбачено, що у разі невнесення суб'єктом господарювання збору у встановлений строк, дія такого патенту анулюється з першого числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулось таке порушення.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Юридичним особам / Податок на доходи фізичних осіб / Консультації /

Платники зобов’язані дотримуватися вимог Податкового кодексу при сплаті вартості патентів

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code