28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Податкові соціальні пільги

Податковий кодекс України,

31.01.11

З 1 січня 2011 року граничний розмір доходу, нарахований на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї виплати) для отримання податкової соціальної пільги становить 1320 грн.

Будь-який платник податку має право на зменшення загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати на суму податкової соціальної пільги у розмірі 470,50 грн.. Окремі категорії платників податків мають право застосування соцпільги у підвищеному 150% розмірі у сумі 705,75 грн., у підвищеному 200% розмірі - 941,0 грн.

У зв’язку зі зміною підстав для застосування податкових соціальних пільг (раніше діяв Закон №889, а з 01.01.2011 року Податковий кодекс України) платники податку повинні обновити заяви про застосування податкових соціальних пільг та подати їх своїм роботодавцям. Платники податку подають роботодавцю заяву про самостійне обрання місця застосування податкової соціальної пільги.

Податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати) і починає застосовуватися з дня отримання роботодавцем заяви та документів, що підтверджують таке право.

До заробітної плати державних службовців податкова соціальна пільга застосовується під час її нарахування до завершення нарахування таких доходів без подання відповідних заяв, але з поданням підтвердних документів для встановлення розміру пільги.

ДПІ у Вижницькому районі

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Фізичним особам / Податок на доходи фізичних осіб / Консультації /

Податкові соціальні пільги

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code