28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Порядок перереєстрації платника ПДВ та заміни Свідоцтва у разі зміни платником місцезнаходження (місця проживання)

Податковий кодекс України,

15.02.11

За інформацією Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби України, відповідно до п.1 розділу ІV Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.2010 №978, проводиться перереєстрація платника ПДВ та Свідоцтво підлягає заміні у разі виникнення змін у даних платника ПДВ. Це стосується зміни коду ЄДРПОУ, податкового номера, який надається податковими органами, та/або найменування (прізвища, імені, по батькові), та/або місцезнаходження (місця проживання) платника ПДВ, і якщо зміни не пов'язані із припиненням платника ПДВ, крім випадків, визначених пп.16.1 п.16 розділу ІІІ цього Положення.

Згідно з п.2 розділу ІV Положення №978 для заміни Свідоцтва платник ПДВ зобов'язаний у двадцятиденний строк після виникнення змін подати до податкового органу, в якому перебуває на обліку, додаткову реєстраційну заяву з позначкою «Перереєстрація».

До такої заяви мають бути додані Свідоцтво та всі засвідчені копії Свідоцтва. Податковий орган видає платнику ПДВ нове Свідоцтво (за новим номером) замість старого в такому самому порядку, як і при реєстрації. При цьому дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, а датою початку дії нового Свідоцтва та датою анулювання старого Свідоцтва є останній день строку у 10 робочих днів від дня отримання додаткової реєстраційної заяви з позначкою «Перереєстрація».

Пунктом 3 розділу ІV Положення № 978 передбачено, що у період перереєстрації до початку дії нового Свідоцтва платник ПДВ використовує реквізити старого Свідоцтва. За потреби податковий орган повертає платнику ПДВ на цей період старе Свідоцтво та необхідну кількість засвідчених копій старого Свідоцтва із спеціальними записами про термін дії: «Свідоцтво дійсне до, запис зроблено ».

Запис у Свідоцтві та всіх засвідчених копіях Свідоцтва засвідчується підписом керівника (заступника керівника) податкового органу та печаткою. За бажанням та згідно із заявою платника ПДВ датою початку дії нового Свідоцтва та датою анулювання старого Свідоцтва може бути встановлений день до закінчення строку у 10 робочих днів від дня отримання додаткової реєстраційної заяви з позначкою «Перереєстрація».

Прес-служба ДПА України

за матеріалами Інформаційно-довідкового департаменту ДПС

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Податок на додану вартість / Коментарі ДПА України /

Порядок перереєстрації платника ПДВ та заміни Свідоцтва у разі зміни платником місцезнаходження (місця проживання)

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code