28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Повернення товарів у межах одного звітного кварталу та відображення в Податковій декларації з податку на прибуток підприємства

Податковий кодекс України,

14.07.11

Пунктом 49.18 ст. 49 ПКУ встановлено, що податкові декларації, крім випадків, передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період. Абзац другий пункту 49.19 ст.49 ПКУ визначає: для цілей цього Кодексу під терміном "базовий звітний (податковий) період" слід розуміти перший звітний (податковий) період року, визначений відповідним розділом цього Кодексу. Пунктом 152.9 ст.152 ПКУ для платників податку на прибуток установлено такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік. Звітний податковий період починається з першого календарного дня податкового періоду і закінчується останнім календарним днем податкового періоду, крім: виробників сільськогосподарської продукції, визначених статтею 155 цього розділу, для яких річний податковий період починається з 1 липня поточного звітного року і закінчується 30 червня наступного звітного року; Податкова декларація з податку на прибуток підприємства, форма якої затверджена наказом ДПА України від 28.02.2011 №114 (далі - Декларація), подається наростаючим підсумком, базовий звітний (податковий) період для неї є квартал.

Якщо у межах одного звітного кварталу відбувається повернення проданих товарів, основних засобів, коштів у разі розірвання договору, таке повернення або перерахунок суми компенсації не відображається в Податковій декларації з податку на прибуток.

Разом з тим, відповідно до п.44.1 ст.44 ПКУ для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

Відділ масово – роз’ яснювальної

роботи та звернень громадян

ДПА в Чернівецькій області

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Юридичним особам / Податок на прибуток підприємств / Консультації /

Повернення товарів у межах одного звітного кварталу та відображення в Податковій декларації з податку на прибуток підприємства

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code