28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Щодо подачі звітності з акцизного податку

Податковий кодекс України,

07.02.11

Державною податковою адміністрацією України видано наказ «Про затвердження форми Декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання Декларації акцизного податку» від 24 грудня 2010 року № 1030 , зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 січня 2011 року за № 86/18824, що набрав чинності з дня його офіційного опублікування 4 лютого 2011 року в «Офіційному віснику» Міністерства юстиції України. Зазначений наказ розміщено на офіційному веб-сайті ДПА України (www. sta. gov. ua) в рубриці «Нормативно-правові акти».

Відповідно до пункту 46.6 статті 46 розділу ІІ Податкового кодексу України, до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності з податкового періоду, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Таким чином, платники акцизного податку зобов’язані подавати органам ДПС звітність з акцизного податку за формою Декларації акцизного податку, затвердженою наказом ДПА України від 24.12.2011 № 1030, починаючи зі звітного податкового періоду за лютий 2011 року.

За звітний період – січень 2011 року – податкова звітність з акцизного податку подається за формами, затвердженими наказом ДПА України від 19.03.01 № 111 «Про затвердження Положення про порядок нарахування, терміни сплати і подання розрахунку акцизного збору та змін до наказів ДПА України. При цьому порядок визначення суми податкового зобов’язання з оподаткування акцизним податком здійснюється відповідно до норм Кодексу.

Слід зазначити, що відповідно до пункту 223.2 статті 223 розділу VI Кодексу, звітність з оподаткування акцизним податком з набранням чинності Кодексу також подається імпортерами алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Прес-служба ДПА України

за матеріалами Управління адміністрування акцизного збору

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Акцизний податок / Коментарі ДПА України /

Щодо подачі звітності з акцизного податку

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code