28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Щодо правил подання скарги на податкове повідомлення-рішення

Податковий кодекс України,

02.02.11

В апеляційний практиці зустрічаються випадки, коли платник податків подає скаргу до відповідного органу державної податкової служби на податкове повідомлення – рішення (рішення) з порушенням законодавчо встановленого терміну.

Відповідно до пункту 56.16 статті 56 Податкового кодексу України та пунктом 7 Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби, затвердженого наказом ДПА України від 23 грудня 2010 року та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6 січня 2011 року, днем подання скарги вважається день фактичного отримання скарги відповідним органом державної податкової служби. У разі надсилання скарги поштою – дата отримання, яка зазначена в повідомленні про вручення поштового відправлення або на конверті, відділенням поштового зв'язку від платника податків поштового відправлення із скаргою. У разі відсутності повідомлення про вручення і опису вкладення поштового відправлення та відбитка календарного штемпеля відділення поштового зв'язку на поштовому відправленні (конверті, бандеролі), що унеможливлює з'ясування дати отримання відділенням поштового зв'язку скарги, датою подання скарги вважається дата надходження скарги до органу державної податкової служби.

Прес-служба ДПА України за матеріалами Департаменту апеляцій

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Адміністрування податків, зборів (обов»язкових платежів) / Коментарі ДПА України /

Щодо правил подання скарги на податкове повідомлення-рішення

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code