28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Штрафні санкції за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

Податковий кодекс України,

08.07.11

З 1 січня 2011 року діють зміни , внесені Законом від 02.12.2010 р. №2756-VI Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України до Закону про РРО, крім окремих положень щодо застосування контрольної стрічки в електронній формі та відповідальності за неподання звітності, пов’язаної із застосуванням РРО.

За вимогами статті 17 Закону про РРО у разі встановлення протягом календарного року в ході перевірки факту:

- проведення розрахункових операцій з використанням РРО або РК на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг)

- непроведення розрахункових операцій через РРО з фіскальним режимом роботи

- невідповідності суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, зазначеній у денному звіті, а в разі використання РК - загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня

- нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання РК на окремому господарському об’єкті такого госпсуб’єкта

застосовуються такі санкції:

- вчинене вперше – 1 грн;

- вчинене вдруге – 100 % вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг);

- за кожне наступне вчинене порушення – у п’ятикратному розмірі вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг).

Нагадаємо платникам податків, до 1 січня 2011 р. за непроведення розрахункових операцій через РРО з фіскальним режимом роботи санкцію було встановлено на рівні 340 грн, а за проведення розрахункових операцій з використанням РРО або РК на неповну суму вартості проданих товарів – у п’ятикратний розмір їх вартості.

За вимогами статті 20 Закону про РРО до суб'єктів господарювання, що здійснюють реалізацію товарів, які не обліковані у встановленому порядку, застосовується фінансова санкція у розмірі подвійної вартості необлікованих товарів, які не обліковані за місцем реалізації та зберігання, за цінами реалізації, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Суми фінансових санкцій, які визначені статтями 17 - 20 цього Закону, підлягають перерахуванню суб'єктами господарювання до Державного бюджету України в десятиденний термін з дня прийняття органами державної податкової служби України рішення про застосування таких фінансових санкцій.

Відділ масово - роз’яснювально ї

роботи та звернень громадян

ДПА в Чернівецькій області

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Консультаційний центр /

Штрафні санкції за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code