28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Термін подання податкових декларацій фізичних осіб подовжено Податковим кодексом до 1 травня

Податковий кодекс України,

20.12.10

На черговій прямій телефонній лінії, що відбулася 16 грудня 2010 року, була Тетяна Добродій – начальник відділу розгляду звернень громадян Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПА України. Тема: „Оподаткування фізичних осіб та запровадження норм Податкового кодексу для фізичних осіб-підприємців”.

Тетяна Добродій, зокрема, відзначила, що у Податковому кодексі ставка податку на доходи фізичних осіб залишилась на попередньому рівні – 15 відсотків. При цьому запроваджується малопрогресивне оподаткування доходів фізичних осіб шляхом встановлення ставки на рівні 17 відсотків до доходів, отриманих платником податку у звітному податковому місяці, які перевищують десятикратний розмір мінімальної заробітної плати.

За її словами, в кодексі зазнала змін ставка оподаткування доходів платників податків від продажу (обміну) об’єкта рухомого майна протягом звітного податкового року: її знижено до 5 відсотків. Також звільнено від оподаткування доходи від продажу один раз на рік квартир, житлових, дачних, садових будинків без обмеження щодо їх площі, земельної ділянки в межах норм, визначених Земельним кодексом України, а також машини, мотоцикла, моторолера.

Під час гарячої лінії платників цікавили питання щодо оподаткування операцій з нерухомістю, порядок визначення статусу фізичної особи – нерезидента у 2011 році, а також термін подання декларації фізичними особами, які не є підприємцями, у 2011 році за 2010 рік, в т. ч. при реалізації права на податковий кредит. Цікавились платники також новою звітністю з податку на доходи фізичних осіб для податкових агентів.

Тетяна Добродій поінформувала платників податків, що, згідно з Податковим кодексом, термін подання податкових декларацій фізичних осіб подовжено до 1 травня року, що настає за звітним.

Більш детальна інформація щодо питань та відповідей на них під час телефонної лінії буде опублікована у найближчому номері журналу „Вісник податкової служби України”.

Прес-служба ДПА України

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Фізичним особам / Податок на доходи фізичних осіб / Коментарі ДПА України /

Термін подання податкових декларацій фізичних осіб подовжено Податковим кодексом до 1 травня

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code