28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Технічний огляд транспортних засобів у Податковому кодексі України

Податковий кодекс України,

26.01.11

Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів у Податковому кодексі України замінено на збір за першу реєстрацію в Україні транспортного засобу. Платниками збору є фізичні та юридичні особи, які здійснюють першу реєстрацію в Україні транспортних засобів, що передбачено розділом 7 Податкового кодексу.

Проте згідно з підрозділом 9 розділу 20 «Перехідні положення» Податкового кодексу фізичні особи, які є власниками транспортних засобів, що відповідно до законодавства підлягають технічному огляду один раз на два роки, при проходженні у 2011 році такого технічного огляду або знятті транспортних засобів з обліку зобов’язані пред’являти органам, що здійснюють зняття з обліку або технічний огляд транспортних засобів, квитанції або платіжні доручення про сплату за 2010 р. податку з власників транспортних засобів за ставками, які діяли до 1 січня 2011 року, а фізичні особи, які були звільнені у 2010 р. від його сплати, - документ, що дає право на користування такими пільгами. У разі неподання таких документів технічний огляд транспортних засобів та зняття з обліку не проводиться.

ДПІ у Хотинському районі

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Фізичним особам / Збір за першу реєстрацію транспортного засобу / Консультації /

Технічний огляд транспортних засобів у Податковому кодексі України

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code