28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Відповідно до вимог Податкового кодексу затверджено форму висновку про суми відшкодування ПДВ

Податковий кодекс України,

04.01.11

Департамент обліку та звітності ДПА України повідомляє, що відповідно до пункту 200.12 статті 200 розділу V Податкового кодексу України орган державної податкової служби зобов’язаний у п’ятиденний строк після закінчення перевірки подати органу Державного казначейства України висновок із зазначенням суми, що підлягає відшкодуванню з бюджету .

У разі, якщо платники мають право на автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ, то згідно із підпунктом 200.18.1 пункту 200.18 статті 200 розділу V Податкового кодексу України орган державної податкової служби зобов’язаний протягом трьох робочих днів після закінчення перевірки надати органу Державного казначейства України висновок із зазначенням суми, що підлягає автоматичному відшкодуванню з бюджету.

Враховуючи зазначені вимоги, розроблено та затверджено спільним наказом ДПА України та Державного казначейства України від 20.12.2010 №960/495 „Про затвердження форм документів, які використовуються в процесі відшкодування сум податку на додану вартість” форму висновку про суми відшкодування податку на додану вартість (додається). На його підставі органи Державного казначейства України видають платнику податку зазначену в ньому суму бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів з бюджетного рахунка на поточний банківський рахунок платника податку в обслуговуючому банку.

Прес-служба ДПА України,

за матеріалами Департаменту обліку та звітності ДПА України

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Податок на додану вартість / Коментарі ДПА України /

Відповідно до вимог Податкового кодексу затверджено форму висновку про суми відшкодування ПДВ

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code