28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Визначено підстави, порядок та особливості проведення документальних позапланових перевірок

Податковий кодекс України,

04.02.11

Податковим кодексом України більш чітко визначено підстави, порядок та особливості проведення документальних позапланових перевірок.

Так, документальна позапланова перевірка не передбачається у плані роботи органу державної податкової служби і проводиться за наявності хоча б однієї з обставин, визначених ст.78 Кодексу. Обмеження у підставах проведення перевірок платників податків, визначені Кодексом, не поширюються на перевірки, що проводяться на звернення такого платника податків, або перевірки, що проводяться у межах порушеної кримінальної справи.

Особливістю організації позапланової документальної є те, що право на проведення документальної позапланової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому до початку проведення перевірки вручено під розписку копію наказу про проведення документальної позапланової перевірки.

Тривалість проведення документальних позапланових перевірок, відповідно до ст. 82 Кодексу, не повинна перевищувати: 15 робочих днів –для великих платників податків, 5 робочих днів – для суб’єктів малого підприємництва, 10 робочих днів – для інших платників податків. Продовження строків таких перевірок можливе за рішенням керівника податкового органу не більш як: на 10 робочих днів – для великих платників податків; на 2 робочих дні – для суб’єктів малого підприємництва; на 5 робочих днів - для інших платників податків).

Крім того, відповідно до Кодексу передбачено можливість зупинення перевірки великого платника на загальний строк, що не перевищує 30 робочих днів. Разом з тим, у разі необхідності проведення експертизи, отримання інформації від іноземних державних органів щодо діяльності платника податків, завершення розгляду судом позовів з питань, пов’язаних з предметом перевірки, відновлення платником податків втрачених документів перевірка може бути зупинена на строк, необхідний для завершення таких процедур.

Прес-служба ДПА України за матеріалами Департаменту податкового контролю юридичних осіб

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Адміністрування податків, зборів (обов»язкових платежів) / Коментарі ДПА України /

Визначено підстави, порядок та особливості проведення документальних позапланових перевірок

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code