28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Водокористувачі не є платниками збору, якщо вода використовується винятково для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб

Податковий кодекс України,

04.07.12

З 1 липня 2012 року відповідно норм п. 323.2 ст.323 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 із змінами та доповненнями (далі - Кодекс) не є платниками збору водокористувачі, які використовують воду виключно для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення (сукупності людей, які знаходяться на даній території в той чи інший період часу, незалежно від характеру та тривалості проживання, в межах їх житлового фонду та присадибних ділянок), у тому числі для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та платників єдиного податку.

Для цілей цього розділу під терміном "санітарно-гігієнічні потреби" слід розуміти використання води в туалетних, душових, ванних кімнатах і умивальниках та використання для утримання приміщень у належному санітарно-гігієнічному стані".

Отже, всі водокористувачі, включаючи юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та платників єдиного податку, які використовують воду винятково для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб, не є платниками збору за спожиту воду.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Чернівецькій області

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Повідомлення /

Водокористувачі не є платниками збору, якщо вода використовується винятково для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code