28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Які документи повинні знаходитись на місці здійснення торгівельної діяльності у приватного підприємця на загальній системі оподаткування

Податковий кодекс України,

29.07.11

Відповідно до п. 177.10 Податкового кодексу України фізичні особи – підприємці зобов’язані вести Книгу обліку доходів та витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товару. При цьому, фізичні особи – підприємці застосовують реєстратори розрахункових операцій відповідно до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського та послуг" від 06.07.95 р. № 265/95-ВР.

Одночасно, відповідно до ст. 267 Кодексу фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування, які здійснюють торгівельну діяльність у пунктах продажу товарів зобов’язані придбавати торгові патенти.

Враховуючи вищевикладене, фізичні особи – підприємці на загальній системі при здійсненні торгівельної діяльності зобов’язані здійснювати розрахункові операції виключно із застосуванням реєстратора розрахункових операцій.

При цьому, фізичні особи – підприємці повинні забезпечити наявність на торговому місці наступних документів: книга обліку доходів та витрат; книга обліку розрахункових операцій; виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; торговий патент, ліцензії; свідоцтва платника ПДВ (у разі, якщо суб’єкт господарювання зареєстрований платником ПДВ); трудові угоди з найманими працівниками (у разі використання найманої праці).

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Різне / Консультації /

Які документи повинні знаходитись на місці здійснення торгівельної діяльності у приватного підприємця на загальній системі оподаткування

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code