28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Запитання – відповіді, які надійшли від громадян під час відвідування ДПІ у Сторожинецькому районі

Податковий кодекс України,

04.02.11

Як мають бути оформлені первинні документи, що підтверджують витрати ФОП?

Згідно з п.177.4 ст.177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-IV (далі – ПКУ) до переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат виробництва (обігу) згідно з розділом ІІІ цього Кодексу. Склад витрат та порядок їх визначення визначено у статті 138 розділу ІІІ ПКУ.

Згідно з п.138.2 ст.138 ПКУ витрати, які враховуються для визначення об’єкта оподаткування, визнаються на підставі первинних документів, що підтверджують здійснення платником податку витрат, обов’язковість ведення і зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку, та інших документів, встановлених розділом ІІ цього Кодексу. Платник податку для визначення об’єкта оподаткування має право на врахування витрат, підтверджених документами, що складені нерезидентами відповідно до правил інших країн.

ДПІ у Сторожинецькому районі

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Загальна система оподаткування / Консультації /

Запитання – відповіді, які надійшли від громадян під час відвідування ДПІ у Сторожинецькому районі

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code