28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Затверджено форму Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб

Податковий кодекс України,

18.02.11

Відповідно до вимог підпункту „д” пункту 176.2 статті 176 розділу IV Податкового кодексу України, наказом Державної податкової адміністрації України від 31 січня 2011 року №58 затверджено форму Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб.

Дія цього наказу поширюється на податкових агентів, які зобов’язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок на доходи фізичних осіб, передбачений розділом ІV Податкового кодексу України.

Зазначимо, що згідно з підпунктом „д” пункту 176.2 ст.176 Податкового кодексу України податковий агент зобов’язаний подавати до органу ДПС за місцем його реєстрації податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб за базовий податковий період, що дорівнює календарному місяцю , про загальні суми доходів, які нараховані (виплачені, надані) на користь платників податку, і загальні суми податку на доходи фізичних осіб, що утримані з цих доходів, а також обсяги перерахованого податку до бюджету. При цьому така декларація подається незалежно від того, чи виплачує доходи платникам податку податковий агент протягом звітного періоду.

Водночас, до затвердженої Податкової декларації з податку на доходи додається Розрахунок податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб за звітний (податковий) період, у якому виявлено помилку. Цей розрахунок заповнюється окремо за кожний звітний (податковий) період, у якому виявлено помилку, та подається податковим агентом у разі виправлення у складі звітної нової податкової декларації самостійно виявленої помилки у раніше поданій податковій декларації.

Департамент масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА України

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Фізичним особам / Податок на доходи фізичних осіб / Коментарі ДПА України /

Затверджено форму Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code