28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Емблема Державної податкової служби України

Про ДПС,
11.06.09

Існує давнє повір'я, змія володіє секретом вічного життя. Скидаючи шкіру, вона повертає собі молодість. Тому здавна усі сподівання і надіє на зцілення, відновлення, відродження зображалися у вигляді змії.

embl У центрі емблеми ДПС розміщено кадуцей (від грецького - „ціпок вісника"), що має на собі дві змії. Кадуцей - крилатий ціпок примирення, взаєморозуміння і мудрості. Він був символом торгівлі, багатства, миру і доборобутуще в Стародавній Індії і Месопотамії. Пізніше запозичений грецькою культурою. В античному Римі знак у вигляді крилатого жезла, був атрибутом бога Меркурія і став символом мирної торгівлі. За давньогрецькою міфологією Гермес, посланець богів, одержав крилатий ціпок, здатний помирити суперечників, і коли він вирішив випробувати його, помістивши між двома зміями, що борються, вони негайно оновили ціпок у мирі між собою. Тобто дві змії символізують мудрість, примирення, взаєморозуміння.

Дубовий вінок символізує стійкість, силу, славу, а дубовий вінок із жолудями - символ зрілості й упевненності у своїх силах. Жовтий колір (золото) у геральдиці означає багатство, силу, вірність, сталість, зелене (поле емблеми) - відродження, благополуччя, свободу, надію. Усе це - в золотому кільці ( колі). Золоте коло - символ Сонця, геральдичний символ сталості, стабільності.

Податкова політика держави повинна служити примноженню багатства країни, зміцненню її незалежності й добробуту, утвердженню в суспільстві миру і злагоди, підвищенню життєвого рівня громадян.

Це й відображає емблема Державної податкової служби України.

У 1999 році голова ДПА України Микола Азаров затвердив проект емблеми і прапора ДПС, які одержали схвалення у професіоналів - геральдистів (геральдичну та графічну розробку здійснив Олексій Кохан).

Головна сторінка / Про ДПС / День працівника державної податкової служби /

Емблема Державної податкової служби України

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code