28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Шановні колеги, дорогі ветерани податкової служби! Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника державної податкової служби України!

Про ДПС,
27.06.12

colova Минуло 22 роки відтоді, як в Україні офіційно з’явилася професія справді державної ваги – податківець. Саме завдяки ефективній та наполегливій праці спеціалістів податкової служби забезпечується наповнення державної скарбниці, формування бюджетів усіх рівнів, що, у свою чергу, дає змогу створювати належні умови для соціально-економічних перетворень в державі.

Напередодні нашого професійного свята щиро зичу всім Вам міцного здоров'я, великого людського щастя, миру та злагоди в родинах, творчої наснаги та оптимізму у праці. І нехай Ваші знання, професіоналізм, активність і надалі працюють на благо України!

З почуттям особливої шани та сердечної подяки звертаюся до наших ветеранів, - тих людей, які стояли біля витоків державної податкової служби, - до всіх, чиє життя є втіленням служіння державі. За роки роботи в податковій службі Ви довели соціальну значимість своєї діяльності, її здатність рухатися вперед.

Нехай Ваш багатий життєвий і професійний досвід завжди буде запорукою нових успіхів і звершень прийдешніх поколінь! Щасливої Вам долі на довгі літа, хай добро, любов і злагода завжди будуть поруч із Вами!

З повагою,

Голова ДПС у Чернівецькій області Микола Козловський

Головна сторінка / Про ДПС / День працівника державної податкової служби /

Шановні колеги, дорогі ветерани податкової служби! Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника державної податкової служби України!

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code