28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Чи може фізична особа — платник єдиного податку перейти на спрощену систему оподаткування з 2012 року, якщо за підсумками 2011 виникло перевищення обсягу виручки 500 тис. грн.?

Спрощена система оподаткування,

23.12.11

Умови застосування спрощеної системи оподаткування визначено нормами статті 291 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), відповідно до яких обсяг доходу фізичних осіб – підприємців протягом календарного року не повинен перевищувати: у платників єдиного податку першої групи - 150000 грн.; у платників єдиного податку другої групи – 1000000 грн.; у платників єдиного податку третьої групи – 3000000 грн.

Отже, для переходу на спрощену систему оподаткування у 2012 році фізичні особи – підприємці у заяві про право застосування спрощеної системи оподаткування повинні зазначити весь дохід, отриманий у попередньому календарному році, у тому числі виручки від реалізації продукції, отриманої за час перебування на спрощеній системі оподаткування у попередньому році.

У разі якщо за підсумками 2011 року у фізичної особи – підприємця загальний дохід, отриманий у попередньому календарному році, не перевищує обсяг доходу, встановлений статтею 291 ПКУ, то така фізична особа - підприємець може у 2012 році бути платником єдиного податку в залежності від інших умов перебування на спрощеній системі оподаткування, визначених статтею 291 Податкового кодексу України.

Відділ масово – роз ’ яснювальної роботи та

звернень громадян ДПА в Чернівецькій області

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Спрощена система оподаткування / Консультації /

Чи може фізична особа — платник єдиного податку перейти на спрощену систему оподаткування з 2012 року, якщо за підсумками 2011 виникло перевищення обсягу виручки 500 тис. грн.?

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code