28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Які зміни необхідно враховувати підприємцю – спрощенцю з 1 квітня 2011 року, в зв’язку з набуттям чинності розділ ІІІ Податкового кодексу України ?

Спрощена система оподаткування,

06.04.11

Згідно зі ст.139.1.12 розділу ІІІ Податкового кодексу України з 1 квітня 2011 року не включаються до складу витрат підприємств, які працюють з платниками єдиного податку - витрати, понесені у зв'язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної особи - підприємця, що сплачує єдиний податок (крім витрат, понесених у зв'язку із придбанням робіт, послуг у фізичної особи - платника єдиного податку, яка здійснює діяльність у сфері інформатизації).

Відділ масово–роз’яснювальної роботи та

звернень громадян ДПА в Чернівецькій області

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Спрощена система оподаткування / Консультації /

Які зміни необхідно враховувати підприємцю – спрощенцю з 1 квітня 2011 року, в зв’язку з набуттям чинності розділ ІІІ Податкового кодексу України ?

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code