28 Окт
2015

Президент подписал закон об отмене военн...

Военный сбор с валютообменных операций физлиц взимался с середины марта ...
22 Окт
2015

Яценюк заявив про "технічну" готовність ...

Отримання права на безвізові поїздки в ЄС дуже важливо для українців, і виконана ...
22 Окт
2015

Какие налоги хотят снизить в Украине: ин...

В проекте налоговой реформы предусмотрено падение ставок основных налогов и ...
22 Окт
2015

Что нужно сделать для финансовой стабиль...

Новая парадигма экономического роста: что реально нужно сделать для финансовой ...

Якщо приватний підприємець – платник єдиного податку змінює місцезнаходження, то заяву на право застосування спрощеної системи оподаткування подає за попереднім місцем проживання

Спрощена система оподаткування,

12.12.11

Відповідно до п. 66.3 ст. 66 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI у разі проведення державної реєстрації зміни місцезнаходження або місця проживання платника податків, внаслідок якої змінюється адміністративно-територіальна одиниця та орган державної податкової служби, в якому на обліку перебуває платник податків, а також у разі зміни податкової адреси платника податків, органами державної податкової служби за попереднім та новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків проводяться процедури відповідно зняття з обліку/взяття на облік такого платника податків.

Порядок такого переведення визначений пунктом 10.1 розділу Х Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 № 979 та полягає у наступному: протягом місяця після отримання документів або відомостей, що свідчать про державну реєстрацію зміни місцезнаходження, внаслідок якої змінюється адміністративно-територіальна одиниця та орган державної податкової служби, (або протягом п’яти робочих днів після спливу строку, на який було продовжено перебування на обліку платника податків згідно з підпунктом 10.1.4 Порядку № 979 та якщо такий строк був більшим одного місяця) орган ДПС за попереднім місцезнаходженням передає до органу ДПС за новим місцезнаходженням пакет документів, визначений пп. 10.1.5 п. 10.1 р. Х Порядку № 979; протягом п'яти робочих днів після надходження облікової справи та документів орган ДПС за новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків здійснює взяття його на облік; після надходження повідомлення за ф. N 11-ОПП із зазначенням дати взяття на облік платника податків за новим місцезнаходженням (місцем проживання) орган ДПС за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) протягом двох робочих днів знімає з обліку платника податків.

При цьому, відповідно до пп. 10.1.6 п. 10.1 р. Х Порядку № 979 до взяття на облік платника податків в органі державної податкової служби за новим місцезнаходженням (місцем проживання) він сплачує податки, збори, подає податкові декларації (звіти, розрахунки) та виконує інші обов'язки платника податків за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання).

Враховуючи вищевикладене, у разі якщо фізична особа – підприємець – платник єдиного податку змінює місцезнаходження, то до взяття на облік такого платника в органі ДПС за новим місцем проживання він подає заяву на право застосування спрощеної системи оподаткування та сплачує єдиний податок за попереднім місцем проживання.

ДПІ у м. Чернівці

Головна сторінка / Податковий кодекс України / Приватним підприємцям / Спрощена система оподаткування / Консультації /

Якщо приватний підприємець – платник єдиного податку змінює місцезнаходження, то заяву на право застосування спрощеної системи оподаткування подає за попереднім місцем проживання

Еще нет комментариев.

Оставить комментарий

*

code